جعبه ی زبان بدن

جهت فهم زبان بدن ابتدا ما باید با نشانه شناسی آشنا شده و آن را درک کنیم. نشانه شناسی را می توان در کتاب کراتیلوس اثر افلاطون که در باب بررسی منشاء زبان است، دید. ارسطو هم در کتاب های بوطیقا و در باب تفسیر به تامل در باب اسم، نشانه شناسی را هدف قرار می دهد.
اصطلاح سمیوتیک از ریشه یونانی seme به وجود آمده است. نشانه شناسی یک رشته ی علمی است، که به تجزیه و تحلیل نشانه ها پرداخته و یا دست به مطالعه  کارکرد نظام های نشانه ی می زند.  مانند تفاوت میان نشانه های طبیعی و نشانه های قراردادی.، علائم یا نشانه های یک بیماری و غیره .
نشانه شناسی بیشتر در علم زبان شناسی  و کارهای فردینان دو سسور نمود پیدا می کند، سسور نشانه های زبانی را دو رویه مطرح می کند، رویه نشانه را او دال (جنبه مادی ) و رویه دیگر را مدلول ( مفهوم ذهنی ) نامید. با گذشت زمان پیرس نظریه سه گانه بازنمود، شی و تعبیر را درباب نشانه ها ارائه داده و تعبیر را به تعبیر بلافصل، پویا و نهائی تقسیم نمود. ( جهت مطالعه بیشتر به تاریخ نشانه شناسی و کارهای پیرس مراجعه فرمائید. )
و اما زبان بدن از مکتب نشانه شناسی آمریکا و با کارهای افرادی چون دیوید افرون و بیردویسل برای اولین بار با این نام مطرح شد و بعدها به وسیله افرادی مانند جولیوس فست رواج یافته و امروزه یکی از حوزه های شناخته شده می باشد.
باگذر زمان زبان بدن به دلیل اینکه یکی از جذابترین حوزه های انسانی را پوشش می دهد، رواج یافت. میل به دانستن امیال و باورهای افراد و جلوگیری از فریب و دروغ و پی بردن به پشت پرده ی تفکر افراد این حوزه را سریعا به سوی جلو پیش برد، اما توجه جوامع در طولانی مدت برای این علم نتایج خوبی به همراه نداشت حضور افراد، غیر متخصص و علمی زبان بدن را به دوقسمت تبدیل کرد، که ما آن را زبان بدن زرد ( مانند روزنامه های زرد ) و زبان بدن علمی می نامیم. این موضوع باعث شد که مجموعه زبان بدن را جمع آوری کرده و سعی نماییم با به روز کردن آن در طول زمان کمکی هرچند کوچک به دوست داران این علم نماییم. امیدواریم با راهنمایی ها و حمایت های شما عزیزان به این مهم دست یابیم.

در صورت نیاز به راهنمایی و پرسش و پاسخ در این خصوص از بخش جعبه زبان بدن در جامعه مجازی استفاده نمائید. حتما در زمان درج سوال مجموعه ی جعبه ی زبان بدن را انتخاب نمائید.

دانلود کتاب جعبه زبان بدن ویرایش دوم

 

قیمت 1000 تومان

دانلود فیلم نشست رفتارشناسی حجم فایل 700 مگابایت

 

رایگان کلیک کنید

دانلود فیلم تفسیر رفتار آوایی حجم فایل 20 مگابایت

 

رایگان کلیک کنید

دانلود نرم افزار برون فکنی عواطف چهره پل اکمن METT

 

رمز فایل www.huxta.com

هفتاد ژست ژاپنی نویسنده هامیرو اکوی

 

قیمت 5000 تومان

کتاب زبان بدن مونیکا ماچنیک 138 کد به همراه تفسیر

 

قیمت 5000 تومان

راهنمای آموزشی زبان بدن کالج مونرو

 

قیمت 1000 تومان

دفترچه مشاهده پالت هیجان دکتر داچر کلنتر

 

کلیک کنید.

همچنین ما برای افزایش کارایی سیستم آموزشی و افزایش مهارت شما عزیزان از روش لایتنر کمک گرفتیم. پس از بررسی های فراوان، تیم مجموعه با استفاده از نرم افزار Anki که متن باز و رایگان است. مجموعه فلش کارت های جعبه زبان بدن را تهیه کرده و در اختیار شما قرار داده و می دهد. شما می توانید نرم افزار Anki را برای سیستم های مختلف، فلش کارت ها و فیلم آموزشی نحوه استفاده از آن را در قسمت زیر دانلود نمایید.  

 

 

بخش های مختلف جامعه مجازی

 

کلیک کنید

اعضاء جامعه مجازی

 

کلیک کنید

برچسب ها در جامعه مجازی

 

کلیک کنید

جعبه زبان بدن

 

کلیک کنید

LINE

09309903737

VIBER

09309903737

TELEGRAM

09309903737

EMAIL

info(@)huxta.com